KRBY PITHART

Krby

Zahradní krby

Zahradní krby (venkovní krby) jsou dekorativním i funkčním rozšířením zahrady, okolí domu. Krby stavíme na klíč, od návrhu až po finální úpravy. Zahradní krby dodáváme kompletně, včetně technoligií.

Krby a krbová kamna

Venkovní krby mají velké spektrum využití. V při volbě typu venkovního krbu, měli bychom zvážit, pro jaké účely si krb pořizujeme.

Zahradní krby jsou výraznou dekorací v zahradě nebo u rodinného domu. Venkovní krby jsou ideálním místem pro posezení s přáteli. U otevřeného ohně krbu je příjemně zvláště ve večerních hodinách, kdy krb sálá příjemné teplo. V neposlední řadě lze krby využít pro grilování a opékání.

Venkovní krby - grilování

Krby nabízejí možnost grilování. Pro grilování v krbu lze použít jehlu nebo na pečící kámen. Jako pečící kameny se v krbu zpravidla používají lávové kameny. Lávový gril je vhodný pro přípravu steaků a ryb. Na jehle poháněné motorkem je v krbu možné grilovat také sele, kuřata, krůty, apod. Záleží pouze na velikosti krbu.

Krby a krbová sezení

Krby lze realizovat jako samostatné stavby (malé zahradní krby), nebo je krby možné rošířit o krbová kamna, udírny, zahradní domky, apod.

V poslední době je nejrozšířenější krbové zahradní sezení zastřešené s oddělenou technickou místností pro zahradní techniku a nářadí. Takové řešení nahrazuje různé dřevěné zahradní domky a chatičky, které potřebují častější údržbu.

Zájímavým a žádaným rozšířením krbu je např. využití kouřovodu udírny jako vyhřívané lavice krbu.

Při pohledu na naše realizace krbů si všimněte možnosti řešení, které venkovní krby nabízejí.

Krby na klíč

Stavíme na klíč malé, nezastřešené zahradní krby i krby velké, včetně všech možných doplňků, které krby nabízejí (tzv. zahradní krbová sezení). Krby stavíme na klíč. Zahradní krb navrhneme nebo postavíme podle vašich představ, zajistíme vešjeré přípravné a stavební práce až po finální úpravu okolí krbu.

krby Venkovní krby

krby Krby

krby Zahradní Krby, krbová sezení

krby Zahradní krb

Krby - ceny

Krby stavíme podle individuálních požadavků zákazníka. Cena stavby krbu je proto stanovena na základě parametrů zakázky, dispozic okolí, apod. Máte-li zájem o bližší informace, použijte, prosím, formulář.

 

krby
Krby, krbová sezení
krby Venkovní krby