KRBY PITHART

Stavby zahradních krbů

Použité materiály

Pro stavby použiváme nejkvalitnější materiály, např. přírodní pískovec, cihly KLINKER, nebo cihly z třicátých let. Respektujeme představy zákazníka.

Stavba zahradních krbů a krbových sezení na klíč

Zabýváme se stavbou krbů, krbových sezení, zahradních staveb, krbových kamen, zahradních jezírek, udíren

Zakázky realizujeme od návrhu až po konečnou realizaci, což znamená včetně zemních, zednických, tesařských, truhlářských a zámečnických prací. Zákazník si může některé přípravné práce po dohodě provést sám. Z důvodu minimalizace nákladů doporučujeme nejprve konzultovat rozsah takových prací.

Stavba zahradního krbu

Nezastřešené krby stavíme na betonovém základě, který musí být dostatečný ke krbovému tělesu. Krbové těleso se vyzdívá z materiálu, který si zvolí zákazník (pískovec,KLINKER,..).

Stavba velkého zahradního krbu, krbového sezení

Ke stavbě zastřešeného krbového sezení většího rozsahu je zapotřebí dostatečných základových pásů a betonové desky s kari sítí. V místech, kde se bude krb stavět, je zapotřebí zesílit základ. Stavba zdiva zahradního sezení je zhotovena z cihlových bloků nebo POROBETONU. Krbové sezení se provádí z materiálu, který si zvolí zákazník ( pískovec, KLINKER,...). Tvar střechy a volba krytiny krbového sezení je realizována podle představ zákazníka.

Ukázka stavby venkovního krbu s krbovým sezením

Vybrané místo pro stavbu krbu Kopání základů krbu Betonování základů krbu Příprava základů betonové desky krbu Základová deska krbu Hrubá stavba zahradního domku s krbem Hrubá stavba zahradního domku a krbu Montáž střechy zahradního domku, zastřešení krbu Stavba krbu Stavba krbu Stavba krbu Stavba krbu, dokončovací práce zahradního domku Hrubá stavba zahradního domku s krbem